Tävling

25/01 2019

Arenafunktionär,grill,efterstäd etc.

17:00 - 21:00

Funktionärslista 49 / 40

För- och efternamn
Anna Johansson
Anna-Karin Björk
Ronny Olsson
Melvin Kernell
Melvin Kernell
Max Pantzar
Johannes Lilius
Anders Richtner
Daniel Jönsson
Karin Gattmalm
Olle Lundberg
Fredrik Einberg
Mattias Ivarsson
Vilma Personuppgift skyddad Falkenborn Advokatbyrå
Madeleine Engström
Lena Sandblom
Elias Nilsson
Peter Schmitt
Lara Hansson
Håkan Sundelin
Emil Sörqvist
Emil Sörqvist
Madeleine Söderqvist
Jenny Schulze
Magnus Schlyter
Amanda Eriksson
Amanda Eriksson
Matilda Persson
Matilda Persson
Anders Kingstedt
Anders Bergström
Bo Jansson
Per Öhrland
Kenneth Andersson
Stina Erlandsson
Ulf Jelksäter
Clarence Ärlebrink
Gunnar Olausson
Hans Sköldsäter
Joar Classon

Reserve list

För- och efternamn
Lars E Andersson
Pia Andersson
Lennart Hillbom
Maria Classon
Mats Krigh
Andreas Lundkvist
William Hagman
Tomas Classon
Suzanne Elms

Anmälan till funktionärsuppdrag

26/01 2019

Pass1 Förberedelse&parkering

08:00 - 12:00

Funktionärslista 8 / 8

För- och efternamn
Jenny Askerud
Mats Malmenberg
Bernt Lingström
Kent Sooaru
Leon Bergin
Jenny Malmberg
Kristina Hedrén
Emelie Axén

Anmälan till funktionärsuppdrag

Pass2 Arenafunktionär,grill etc.

08:30 - 13:00

Funktionärslista 53 / 55

För- och efternamn
Anders Hugner
peter fogelqvist
Algot Särnbrink
Rikard Jandér
Ronny Olsson
Anders Svanlund
Michael Kagerstedt
Magnus Sjöberg
Mats Hjertzell
Noel/Malin Sandberg/Eglund
Noel/Tod Sandberg
Anders Cedérus
Annelie Klingberg Blylod
Mats Svedling
Olle Lundberg
Anders Fred
Mattias Ivarsson
Marlene Wallstén
Igor Travar
Helena Vänman
Alexander Thomasson
Fredrik Nilzen
Martin Åsberg
Peter Schmitt
Kent Sooaru
Marie Åström
Anders (Elias) Häggkvist
Julia Eidebo
Douglas Elliot
Emilia Stenström
David Ershag
Nils Hänström
Jenny Schulze
Magnus Schlyter
Jacob Vestman
Sven Ljungberg
Anders Bergström
Per Öhrland
Kenneth Andersson
Gia Lande
Patrick Lande
Maja Martinsson
Hans Sköldsäter
Joar Classon
Lars E Andersson
Pia Andersson
Gertrud Westén
Lennart Hillbom
Maria Classon
Mats Krigh
Tomas Classon
Izabellah Ripsweden
Tora Rickelvik

Anmälan till funktionärsuppdrag

Pass3 Arenafunktionär,grill,efterstäd etc.

12:30 - 17:00

Funktionärslista 40 / 55

För- och efternamn
Jenny Askerud
Ossian Särnbrink
Rikard Jandér
Ronny Olsson
Michael Kagerstedt
Linda Forsberg
Max Pantzar
Mats Hjertzell
Anders Cedérus
Jan Berglund
Maria Svedling
Olle Lundberg
Maria Stenstöm
Helena Vänman
Martin Åsberg
Kent Sooaru
Emil Åström
Douglas Elliot
Magnus Schlyter
Monica Kingstedt
Svenl Ljungberg
Anders Bergström
Per Öhrland
Kenneth a
Hans Sköldsäter
Joar Classon
Lars E Andersson
Pia Andersson
Gertrud Westén
Lennart Hillbom
Maria Classon
Mats Krigh
Tomas Classon
Anna Nordmark
Anna Nordmark
Johan Borrman
Joakim Pettersson
Joakim Pettersson
Martin Lindgren
Meja Langemark

Anmälan till funktionärsuppdrag

27/01 2019

Pass1 Förberedelse&parkering

08:00 - 12:00

Funktionärslista 8 / 8

För- och efternamn
Björn Almberger
Charlotta Börjessson
Richard Stenborg
Kent Sooaru
Mona Andersson
Anders Malmberg
Barbara Bondesson
Sandra Fjällid

Anmälan till funktionärsuppdrag

Pass2 Arenafunktionär,grill etc.

08:30 - 13:00

Funktionärslista 46 / 55

För- och efternamn
Alexander Johansson
Maria Johansson
Ronny Olsson
Theresé Almberger
Anders Cedérus
peter fogelqvist
Mattias Ivarsson
Tommie Stålkula
Igor Travar
Emil Högberg
Niklas Wredendal
Elin Lundstedt
Kent Sooaru
Magnus Alexandersson
Douglas Elliot
Emilia Stenström
David Ershag
Sven Ljungberg
Anders Bergström
Bo Jansson
Per Öhrland
Kenneth Andersson
Maja Martinsson
Hans Sköldsäter
Joar Classon
Lars E Andersson
Pia Andersson
Gertrud Westén
Maria Classon
Mats Krigh
Suzanne Elms
Hedda Lundström
Telma Dahlborn
Daniel Forsgren
Lars Lind
Lovisa Säll
Martin Lindgren
Mattias Larsson
Lars Johansson
Robert Forsman
Simon Borg
Thomas Andersson
Anders Wassén
Maria Dundeberg
Patrik Sörqvist
Åsa Bäckman

Anmälan till funktionärsuppdrag

Pass3 Arenafunktionär,grill,efterstäd etc.

12:30 - 17:00

Funktionärslista 27 / 55

För- och efternamn
Ronny Olsson
Magnus Sjöberg
Melvin Kernell
Afrodite Einberg
Emil Högberg
Kent Sooaru
Magnus Alexandersson
Ann-Sofie Svärdh Kullin
Monica Kingstedt
Sven Ljungberg
Anders Kingstedt
Anders Bergström
Bo Jansson
Per Öhrland
Kenneth Andersson
Hans Sköldsäter
Joar Classon
Lars E Andersson
Pia Andersson
Gertrud Westén
Maria Classon
Mats Krigh
Suzanne Elms
Lars Lind
Lars Johansson
Thomas Andersson
Jonnie Martinsson

Anmälan till funktionärsuppdrag